close
تبلیغات در اینترنت
اخرین اخبار و شایعات از اپدیت بزرگ سپتامبر

کلش یار | آموزش کلش آف کلنز ، هک و جم رایگان

اخرین اخبار و شایعات از اپدیت بزرگ سپتامبر
امروز جمعه 05 خرداد 1396

تبلیغات

آخرين ارسالي هاي انجمن

اخرین اخبار و شایعات از اپدیت بزرگ سپتامبر

شایعات معرفی تان هال 12

چند روز قبل یکی از سایت های انگلیسی زبان اطلاعیه ای منتشر کرده بود بر اساس آن باید منتظر تان هال 12 می بودیم ولی ما به هیچ وجه این خبر رو پوشش ندادیم چراکه میدانستیم این خبر دروغی بیش نیست و ارزش پوشش ندارد. ولی ما واقعا تعجب میکنیم که چرا مردم  به این اکاذیب توجه میکنند و فکر میکنند که تان هال 12 در آپدیت سپتامبر معرفی میشود درحالی که تان هال 11 خود به تنهایی بسیار جای کار دارد.

 

ولی خوشبختانه دیروز انوشکا با انتشار پستی در اینباره ، به تمامی این اکاذیب پایان داد :

 

ترجمه پاسخ انوشکا به اکاذیب معرفی تان هال 12 :

تان هال 12 تنها چیزی است ما در حال حاضر حتی به آن فکر هم نمیکنیم. من این موضوع را به خوبی درک میکنم که ممکن است روابط ما با جیک ( مدیر همان سایت انگلیسی زبان) سروصداهایی به پا کرده باشد. ما یکدیگر را در شیکاگو ملاقات کردیم و درباره ی کلش نیز صحبت کوتاهی داشتیم و چه ویدیوی او را دوست داشته باشم و چه نداشته باشم ، او مردی پر شور و هیجان برای من بود ولی من باور دارم که تان هال 12 به این زودی ها معرفی نخواهد شد

با توجه به پاسخ انوشکا و پیش بینی هایی که میکنیم ، بنظر نمیرسد که تان هال 12 حداقل تا 1 سال آینده معرفی شود.

 

 

تغییرات بالانس و دفاعی جدید

چند هفته قبل و طی انتشار پست ماریکا مبنی بر اینکه تیم ما درحال کار بر روی یک دفاعی جدید است ، سروصدای زادی در دنیای کلشر ها به پا کرد و باز هم انوشکا مجبور شد تا به این سروصداها پایان دهد :

 

ترجمه عکس العمل انوشکا به سروصداهای دفاعی جدید :

اوه پسر ، من چیکار کردم!! دوستان من آروم باشید. ما درحال کار بر روی دفاعی جدید برای معرفی در آینده ای بسیار نزدیک هستیم ( ولی نه به این زودیا) مطمعنا ما نمیتوانیم شتاب زده عمل کنیم و موقعیت بسیاری از نیروها و استراتژی ها رو در بازی به خطر بندازیم.

پس با توجه با پاسخ بالا ، موضوع بسیار مهم در حال حاضر اینه که دفاعی جدید در آپدیت سپتامبر معرفی نخواهد شد!

موضوع دیگردی که بعد از دفاعی جدید بسیار گردوخاک کرد ، موضوع بالانس ها بود که البته چیز خیلی مهمی هم نیست و بنظر ما سوپرسل نمیتواند برای این قسمت چیز بسیار هیجانی معرفی کند و تنها باید به بالانس در والکری ، بولر ،ماینر و بی بی دراگون اکتفا کند.

 

 

شایعات مربوط به وار

همه ی ما میدونیم اتفاقاتی برای وار در این آپدیت خواهد افتاد و از آنجایی که هر دو تستر معروف بازی یعنی چیف پت و گالادون نیز این موضوع رو تایید و و بسیار هیجان زده در اینباره صحبت کردند ، ظاهرا باید تغییرات بسیار مهمی باشد.

 

گیم مود جدید و ارتقا هیروها در وار

این اطلاعات به تازگی از تستر های بازی درباره ی آپدیت ماه سپتامبر منتشر شده ولی بنظر میرسد که سوپرسل همچنان تمام تمرکز خود را بر روی گیم مود بازی گذاشته است.

 

چیزهایی که احتمال معرفی آنها بسیار کم است :

- استفاده هیروها در وار در زمان ارتقا

- تورنومنت کلن وار

 

چیزهایی که احتمال معرفی آنها بسیار زیاد است :

- تغییرات اساسی و گیم مود جدید

- برنامه ریزی مجدد و تغییرات مهم در چالش های دوستانه

- تنها نکته ای ای در تغییرات  تورنومنت های کلن وار بسیار مهم است این است که نباید توازن به هم بخورد ؛ چرا که کلن های بسیاری درتورمنت

ها وار شرکت خواهند نمود و در این صورت ، نظم بازی به هم میریزد.

 

عقیده ما این است که اگر سرانجام سوپرسل تصمیم بر معرفی تورنومنت های کلن وار بگیرد ، نحوه برگذاری آن با چالش های دوستانه یکسان خواهد بود و برگذاری یک تورنومنت کلن وار ، هیچ جایزه و پاداشی برای شما نخواهد داشت چرا که پیش از این نیز سوپرسل به این موضوع اشاره کرده بود و شما تنها میتوانید از آن به عنوان یک تفریح با دوستانتان در بازی استفاده کنید.

 

ویژگی های جدید برای تمامی تان هال ها و سیستم اسپل جدید

چندی پیش یکی از سایت های انگلیسی زبان نزدیک به سوپرسل اطلاعیه ای در رابطه با آپدیت پش رو در سایت خود منتشر نمود که شامل موارد زیر است :

- مکانیزم عملکرد جدید برای اسپل ها

- تغییرات گسترده برای تمامی تان هال ها

 

بر اساس موارد ذکر شده در بالا  علاوه بر ویژگی های بسیار جالب برای تمامی تان هال ها که قبلا نیز به آن اشاره کرده بودیم ،  باید منتظر

 سیستمی جدید برای اسپل ها باشیم و این بدان معناست که سوپرسل قصد دارد تا به کلی سیستم اسپل ها را متحول نماید.

البته ما هیچ یک از موارد بالا را تایید و یا رد نمیکنیم چراکه اینها هم میتواند شایعه باشند و هم از آنجایی که این سایت بسیار به سوپرسل نزدیک

است ، واقعیت.

 

هیروها و مورتارها

یکی دیگر از سایت انگلیسی زبان نزدیک به سوپرسل نیز امروز پستی منتشر که که بر اسا آن ، قرار است تغییراتی در مورتارها و هیروها صورت گیرد که البته این اطلاعات را هم ما نه تایید و نه رد مینماییم.

 

بسیاری از بازیکنان بر این عقیده اند که قدرت مورتارها نیز باید به میزان قابل توجهی افزایش یابد تا توان مقابله با نیروهایی مانند بولر و یا والکری را داشته باشند. ما اطمینان داریم که این موضوع به سادگی ها هم نیست چرا که مورتار هم اکنون نیز یکی از دفاهی های بسیار تاثیر گذار در حملات است و افزایش شتاب زده قدرت آن میتواند صدمات جبران ناپذیری به بازی وارد نماید.

 

 

پرسش و پاسخ توسعه دهندگان کلش اف کلنز

به دلیل پرسش های زیاد کاربران از آپدیت سپتامبر در فورم سوپرسل ، توسعه دهندگان کلش اف کلنز بالاخره ناچار شدند یه آنان پاسخ دهند و برخی اطلاعات آپدیت پیش رو را منتشر نمایند. ( توضیحات زیر از زبان خود توسعه دهنگان بازی میباشد)

 

 

  اکانت های مهندسی 

چند ماه قبل ما بمنظور ساده تر کردن و آسان تر کردن کلن وار ، وزن وار را در انتخاب حریف کمی کاهش دادیم تا جلوی وار های بسیار سخت و افراد با وزن وار بالا گرفته شود. ولی برخی از کاربران با سو استفاده کردن از این موضوع ، تنها ساختمان هایی که نیاز داشتند رو ارتقا میدادند ( اشاره به تان هال های 8/5 یا 9/5 ) بنابر این ما مجبوریم که کلن وارها را به حالت عادی خود بازگردانیم و از این پس لول تک تک ساختمان ها در انتخاب حریف در وار تاثیر خواهد داشت.

 

 

کلن پرک

درحال حاضر ، در کلن پرک های بالاتر از 10 ویژگی اضافه نمیشود ، این دقیقا همان چیزی است که ما دوست نداریم که در این آپدیت ادامه داشته باشد. بنابراین تیم ما درحال کار بر روی چندین ایده به عنوان ویژگی برای کلن های بالاتر از لول 10 میباشد. اما لازم به ذکر است که اما به هبچ وجه قصد افزایش کلن پرک ها رو برای لول های مختلف نداریم چراکه افزایش لول رو برای یک کلن بسیار دشوار خواهد نمود.

 

 

هیروها در وار

درحال حاضر هنوز هم بر این عقیده ایم که استفاده از هیروها در وارد در زمان ارتقا ، فکر خوبی نیست. بنابراین دور از ذهن بنظر میرسد که چنین قابلیتی در آپدیت پیش رو به بازی افزوده شود.

 

 

چت جهانی و چت مخصوص کولیدرها

چت جهانی مدت زمان زیادی است که درحال برسی و آنالیز توسط تیم ما میباشد و موضوعی که تیم ما رو بسیار دچار سر در گمی کرده است این است که برخی میخواهند از آن خلاص شوند و برخی میخواهند که بغییرات و بهبود هایی در آن انجام شود ؛ بنابراین هنوز تصمیم قطعی در اینباره گرفته نشده است.ولی درمورد چت کولیدرها ، بسیاری از بازیکنان از آن استقبال بسیاری کردند ولی این مورد نیز هنوز درحال برسی و آنالیز میباشد.

 

 

چالش های دوستانه

راستتش درحال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی درمورد چالش های دوستانه نمیتونیم در اختیار شما قرار دهیم ولی اگر بخواهیم از بهبود های بسیار زیاد آن صرف نظر کنیم ، فقط میتونم بگم خیلی چیزها هست که با معرفی آنها در پیش نمایش ها ، سوپرایز خواهید شد.

 

 

یکسان شدن سطوح مپ ها در کلن وار

چندی پیش یکی از تستر های بازی علاوه بر ابراز هیجان خویش از آپدیت پیش رو ، اخبار جدیدی نیز در رابطه با آپدیت اعلام کرد که شاید شنیدنش خال از لطف نباشد. بر اساس گفته های این تستر ، سوپرسل قصد دارد نوعی یکسان سازی برای سطوح مخلف شرکت کننده در وار ایجاد کند که براساس آن ، دو فردی که در وار روبه روی یکدیگر قرار دارد و دارای سطوح مشترک تان هال هستند ، بدون توجه به لول و سطح دفاعی و بیس آنها ، در سطح مشترکی قرار خواهند گرفت. کاری که پیش از این سوپرسل آن را بر روی نبردهای دوستانه کلش رویال پیاده کرده بود و در آن هم بدون توجه به سطح کارت ها و آرنای شما ، از سطح مشترکی برای مبارزه با حریفتان برخوردار بودید.

 

به گفته سوپرسل ، هدف از اینکار افزایش سطح مهارت بازیکنان برای سه استار کردن حریفشان است ، چراکه زمانی که تمامی نیروها و دفاعی های شما با حریفتان برابر باشد ، تنها نوع استراتژی و مهارت در حمله است که شما را از حریفتان متمایز میکند و برنده واقعی را مشخص میسازد.

 

 

 کاهش زمان ارتقا هیروها

بنظر میرسد که سوپرسل کاملا درحال عقب نشینی از مواضع سخت گیرانه ی خود است چرا که این تستر اذعان داشته که سوپرسل قصد دارد تغییرات قابل توجه و ویژگی های بسیار هیجان انگیزی در ارتباط با هیروهایش معرفی کند.که یکی از آنها کاهش زمان ارتقا آنها میباشد. طبق گفته های توسعه دهندگان بازی که چند روز قبل منتشر کردیم ، آنها به هیچ وجه نمیتوانند درحال حاضر به ایده استفاده از هیروها در وار در زمان ارتقا فکر کنند چرا که باعت به هم خوردن تواضن در وار خواهد شد اما بنظر میرسد که سوپرسل بجای این ایده ، ایده کاهش زمان ارتقا هیروها را در سر داشته باشد که البته هنوز کاملا قطعی نشده است و فعلا در دست برسی است ولی احتمال عملی شدن آن بسیار زیاد است.

 

با ما همراه باشید در بروز ترین مرجع کلش اف کلنز ایران - کلش یار 

لطفا نظرات ، پیشنهادات و ایده های خود را با ما در میان بگذارید

باتشکر - علیرضا اسماعیلی (نویسنده کلش یار)

دسته بندي: دیگر,اخبار,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

زیرنویس

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد