زمان جاری : شنبه 03 آبان 1399 - 8:59 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

تعداد بازدید 227
نویسنده پیام
estatesahelaftab
آنلاین

ارسال‌ها : 11
عضویت: 1 /5 /1396
سلامت و درمان در اسپانیا
 سلامت و درمان در اسپلنیا
 استاندارد بهداشت و درمان دولتی و اجباری در  اسپانیابصورت کلی بسیار خوب است.کارمندان بخش درمانی اسپانیا بسیار آموزش دیده هستند . خدمات بهداشتی درمانی برای تمامی اقشار جامعه و شهروندان بصورت برابر و حتی برای افرادی که به مدت طولانی است برای شهر وندی ثبت نام کرده اند در دسترس می باشد . بهداشت و درمان خصوصی هم در همه جای اسپانیا در دسترس می باشد . دولت اسپانیا خدمات درمانی این کشور را به شدت تحت کنترل قرار داده است. 


سیستم دولتی 
سیستم خدمات درمانی دولتی اسپانیا تحت عنوان موسسه ملی بهداشت عمومی شناخته می شود . کارفرمایان باید به محض اینکه کارمندی را استخدام می کنند در هر یک از صندوق های خدمات درمانی این کشور او را ثبت نام کنند 
کارمندان و کارفرمایان باید درصدی از درآمد خود ار به اداره تامین اجتماعی پرداخت نمایند که این میزان بستگی به مجیزان درآمد شما خواهد داشت . اما کارکنان هزینه پرداختی را حداکثر 25 درصد خواهند پرداخت و کارفرمایان باقی مانده یعنی 75 درصد دیگر را برای آنها پرداخت خواهند کرد . سایر افراد هم باید خودشان در اداره تامین اجتماعی ثبت نام کرده و پس از آن کارت تامین اجتماعی که کد تامین اجتماعی آنها در آن درج شده است را دریافت خواهند کرد . 
برای  مطالعه ادامه مطلب و اطلاع از سایر فرصت های استثنایی با کارشناسان و متخصصین  سیاحتگران ساحل آفتاب تماس بگیرید . 
estate.sahelaftab.com  02188656891


چهارشنبه 04 مرداد 1396 - 23:34
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

پاسخ ها


برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست روی تازه سازی پاسخ ها کلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :