دانلود آهنگ جدیدclose
خدمات ثبت شرکت در هلند
زمان جاری : پنجشنبه 28 شهریور 1398 - 2:50 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

تعداد بازدید 215
نویسنده پیام
irnpco
آنلاین

ارسال‌ها : 1
عضویت: 7 /3 /1396
محل زندگی: tehran
خدمات ثبت شرکت در هلند
خدمات ثبت شرکت در هلند : در کشور هلند قوانین برای ثبت شرکت ، در راستای تنظیم روش های مالیاتی ، جلوگیری از ورشکستگی ، هماهنگی بین شرکت های بزرگ و دولتی و نیز ترکیب و ادغام کردن شرکت ها وضع شده است . قبل از هر تصمیمی می بایست حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در هلند و همچنین تمامی مزایا و معایب آن را در نظر گرفت ، در ادامه این مقاله به شرح این مسائل می پردازیم .

اخذ اقامت با ثبت شرکت در هلند :

قبل از هرچیز می بایست پلن یا برنامه تجاری نوشته شود . در این برنامه تجاری تعیین تیم مدیریت ، نوع سهام ، اهداف و خدمات شرکت ، برآوردهای مالی ، هزینه های ثبت و نگهداری شرکت و نیز تمکن مالی برای ثبت شرکت الزامی می باشد .

شخصیت حقوقی شرکت : ثبت شرکت ، ترخیص کالا ، طراحی سایت ، طراحی سایت 

توجه به این نکته که شرکای هلندی را نمی توان به عنوان یک نهاد و یا شخص حقوقی در نظر گرفت حائز اهمیت بوده و نیز با توجه به قوانین تجارت در کشور هلند ثبت شرکت از هر نوع و با هر کاربری مشروط به اجرای قوانین آزاد بوده به طور مثال فرد سرمایه گذار ممکن است در پی افتتاح شرکت با مسئولیت محدود و یا شرکت سهامی باشد . شکل گیری یک شخصیت حقوقی با ارائه مدارک و اسناد ثبت آن ها در دفتر ثبت اسناد امکان پذیر خواهد بود و این امر نیاز به پرداخت سرمایه و انتقال سهام به شرکت به صورت کاملا قانونی خواهد بود .

کلیه مقررات به وسیله قوانین کشور هلند ارائه و نیز مطابق با قوانین بخشنامه اتحادیه اروپا می باشد همچنین توجه به انتخاب شرکا و مدیریت شرکت از اهمیت بسیاری برخوردار است .

چند نکته : طراحی سایت ، طراحی سایت ، تور لحظه آخری

افتتاح حساب در این کشور مستلزم دارا بودن پاسپورت ، مدارک ثبت تجاری ، اساسنامه و نیز مدارک جهت اثبات اسکان در این کشور می باشد همچنین اخذ حساب ارزی بسیار ساده است .

مدیریت شرکت در کشور هلند :

مسئولیت مدیران به وسیله قوانین و به صورت مسئولیت های مدنی و یا کیفری مشخص شده و نیز تمامی قدرت و مسئولیت مدیران در اساسنامه ذکر شده است . تعیین مدیر به وسیله موسس و بعد از ثبت شرکت می باشد .استخدام دیگر کارمندان نیز باید مطابق با قوانین کار و استخدام انجام بپذیرد . آموزش طراحی سایت ،  جراحی زیبایی بینی ،، جراحی زیبایی سینه ،

هزینه های معمول برای ترخیص کالا و واردات : از سوال های همیشگی تجار و نیز اشخاصی که میخواهند کار تجارت را آغاز کنند این است که هزینه محموله آن ها از آغاز تا پایان ترخیص کالا چه مقدار می باشد .هزینه محصول :

اولین و همچنین بیشترین هزینه مربوط به هزینه خرید محصول می باشد .بازرسی کیفی محصولات :

بهترین حالت در صورتی می باشد که محموله در مبدا و پیش از خارج شدن بررسی شود در این صورت هزینه بررسی کیفی آن بر عهده شخص خریدار نمی باشد .حمل و نقل :  کاغذ دیواری ، لمینت ، پارکت ، دیوار پوش ، موکت

این هزینه با توجه به نوع محموله و مسافت و نیز نوع وسیله حمل آن متفاوت می باشد . توجه به این نکته که آیا هزینه انبارداری و ورود کالا به مقصد جهت ترخیص کالا و همچنین هزینه برداشت بار از مبدا تا زمان تحویل در این هزینه لحاظ می شود یا نه و همچنین توجه به این موضوع که آیا ضمانتی برای تحویل به موقع کالا وجود دارد .بیمه باربری : خدمات ثبت شرکت در هلند 

هزینه بیمه در کشورهای مختلف متفاوت می باشد . گرفتن این بیمه به جهت ایمن نمودن محموله در مواجه با صدمات و یا دزدیده شدن دارای اهمیت می باشد . به طور مثال شرکت کشتیرانی هیچگاه در قبال مشکلات پیش آمده برای محموله در طی حمل و نقل هزینه ای پرداخت نمی کند اما شرکت بیمه بازپرداخت چنین مشکلاتی را به عهده میگیرد .هزینه های انبارداری : هزینه های معمول برای ترخیص کالا و واردات

چنانچه این هزینه با هزینه حمل و نقل محاسبه نشده باشد می بایست هزینه انبارداری را تا زمان ترخیص کالا پرداخت نمود ، نوعی دیگر از هزینه انبار دموراژ می باشد ، در صورتی که کالا و محموله در زمان مشخص شده از جانب گمرک ترخیص نشود پرداخت دموراژ الزامی می باشد .هزینه های گمرک :

هزینه های گمرکی کالا با توجه به تعرفه های گمرک متفاوت بوده و شخص وارد کننده در هنگام ترخیص کالا می بایست اظهارنامه را مطابق با شماره تعرفه کالا تکمیل نموده و نسبت به پرداخت هزینه های گمرکی اقدام نماید . در تکمیل نمودن اظهارنامه باید دقت نمود و کدینگ هر کالا به درستی وارد شود در صورتی که تعرفه کالا به اشتباه ذکر شود ، وارد کننده مجبور به پرداخت جریمه می شود .


امضا کاربر
ثبت شرکتترخیص کالا
یکشنبه 07 خرداد 1396 - 15:17
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

پاسخ ها


برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست روی تازه سازی پاسخ ها کلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :