close
تبلیغات در اینترنت
بررسی پیش نمایش دوم آپدیت اکتبر بازی کلش اف کلنز

کلش یار | آموزش کلش آف کلنز ، هک و جم رایگان

بررسی پیش نمایش دوم آپدیت اکتبر بازی کلش اف کلنز
امروز دوشنبه 08 خرداد 1396

تبلیغات

آخرين ارسالي هاي انجمن

بررسی پیش نمایش دوم آپدیت اکتبر بازی کلش اف کلنز

دومین پیشنمایش از آپدیت بزرگ اکتبر کلش اف کلنز با بهترین تغییرات همراه بود که شاهد بهبود ساخت نیرو و ارمی کمپ خواهیم بود چیزی که تمام بازیکنان کلش اف کلنز سال ها است که منتظر اون هستن یعنی انتخاب ارمی کمپ محبوب به طوری که دیگر نیازی نیس تا هر بار دوباره و دوباره نیرو های وار یا فارم خودرا آموزش دهید و تنها به لمس یه دکمه میتوانید به این پروسه سرعت بخشید . اگه بخواهیم واقع بین باشیم ما تقریبا یک سال بود که این ویژگی رو پیشنهاد داده بودیم و تقریبا از اومدن اون ناامید شده بودیم ولی امروز شاهد این خبر خوب بودیم با ما همراه باشید.

 

سیستم جدید آموزش نیروها و اسپل ها – در این پیشنمایش بیشتر به طریقه ساخت نیروها و طلسم ها پرداخته شده است که کاربری و گیم پلی بازی را آسانتر می کند پیشنمایش دوم را می توان اینگونه نامگذاری کرد ؛ ارتش پیشفرض و آماده سازی جدید نیرو ها .

 

سیستم جدید ساخت نیرو و سرباز ها

خب باید اقرار کرد که این تغییر واقعا بینظیره و میتواند تجربه شیرین تری از بازی کلش اف کلنز رو برای هرکسی به ارمغان بیاره چراکه این روزا آموزش و ساخت نیرو ها کمی پیچیده و دردسر ساز شده.

 

بصورت خلاصه می توان این پیشنمایش دوم را بدین صورت فهرست وار معرفی کرد و در ادامه توضیحات و عکس و فیلم ها را ببینید

 

 

آموزش و ساخت همه اسپل ها و نیرو ها در یک جا و یک صفحه اختصاصی

شما از این به بعد خواهید توانست تا دو ارتش را  همزمان به صورت کامل بسازید و آموزش دهید

کوییک ترین یا آموزش سریع یا ساخت سریع به شما این امکان را میدهد تا تنها با یه بار لمس کردن تا ۳ ارتش دلخواه پیشفرض خودتون رو به دلخواه بسازید

کوییک ترین Quick Train یا آموزش سریع به شما اجازه میدهد تا با یه ضربه آخرین ترکیب و نیروهای خودتون رو دوباره بسازید

به راحتی میتوانید با لمس طولانی تر نیرو ها یا اسپل ها ترتیب ساخت آن ها را عوض کنید

نیروهای در صف و بیش از حد ساخته شده علامت سبز میگیرند و شما میتونید این هارا دونات کنید

 باراکس ها که قبلا برای ساخت نیرو استفاده میشدند و همجنین اپگرید اون ها دسترسی به نیروی جدید و ازاد کردن سرباز های قوی تری به شما میداد از این به بعد برای برای کاهش زمان ساخت نیرو ها و بازکردن نیروی جدید مورد استفاده قرار میگیره

برای اینکه این سیستم ساخت و آموزش نیروی جدید همونطوری که باید کار کنه , کار کنه زمان زیاد و جم زیاد درنظر گرفته شده اند قابل توجه پلیر های سخت کوش:

 

ساخت تنها یه نیرو سریع تر شده ( اماده شدن یک دراگون دتنها در سه دقیقه)

زمان مورد نیاز برای آموزش و اماده شدن یک ارمی و ارتش فول تقریبا مثل گذشته است

مقدار کمی از نیرو که در حال ساخت میباشند برای استفاده از گذینه اتمام آموزش از جم بیشتری استفاده میشود

حجم زیاد تر نیرو ها برای اتمام ساخت از تعداد جم کمتری برای اتمام استفاده میکنند

شرکت سوپرسل با ادغام هر شش سربازخانه و تمرین همه نیرو ها در یک پنجره خبر داد! و شما از این به بعد دیگر شش سرباز خانه جداگانه برای نیرو ها وجود ندارد وتنها یک صفحه برای آنها طراحی شده است به اینصورت که اگر کسی۴ عدد لاوا ۲۰ عدد بالن میخواهد ۴ عدد لاوا و ۲۰ عدد بالن پشت سر هم آماده و ساخته میشوند!

و اما شما نگران نباشید !  زمان ساخت و آماده شدن همه نیرو ها به مقدار قابل توجه ایی پایین آمده است به طور مثال زمان ساخت دراگون ۳ دقیقه شده که یعنی هر ۶ تا سرباز خانه دارند کار میکنند!

 

آموزش نیروها

بخش جدید تمرین نیرو ها به صورت پیشفرض

با توجه به اینکه شما در حمله معمولی و کلن وار تقریبا از یک ارتش استفاده میکنید (۱ ارتش برای وار و ۱ ارتش برای غارت و فارم) و چیدن آنها با تعداد بالا تقسیم تایم نیروها به ۴ سرباز خانه و ۲ سرباز خانه دارک کمی درنگ و حوصله میخواست از این پس با چیدن نیروهای موردنظر در یک layout کار به آسانی دنبال میشود بنابراین شما یک دکمه میزنید و نیرو ها شروع به آماده سازی میکنند همانند layout های مپ ها ی وار و فارم که هر کدام ۳ تا پیش فرض دارند حال نیرو ها هم از این آپشن برخوردار هستند و می توانید ترکیب های مختلف خود را هم ذخیره کنید و برای حمله بسرعت آماده شوید

تصویری از صفحه جدید مخصوص ساخت نیرو و آموزش سرباز وشما میتونید ببینید که تنها یک صفحه مخصوص برای ساخت اسپل و نیرو ها وجود دارد :

 

 

همچنین شما در این عکس میبینید که میتونید همزمان دو ارتش کامل رو آموزش دهید (در این حالت به طوری است که مثلا در تاون هال ۱۱ شما میتونین دو بار ۲۴۰ فضا یا خونه از کمپ هاتون رو نیرو بسازید

 

این به معنی است که شما قادر خواهید بود دو تا ارمی و ارتش اماده و در صف داشته باشید تا اگر یادتان رف ارمی جدید بسازید دیگر این مورد مشکل جدی نباشد.( به شخصه این مورد رو خیلی عالی میدونم خیلی وقتا شده یادم رفته که ارمی بعدی رو بسازم و اومدم دیدم که ای وای ارمی رو نساختم والان به هوای اون یه ساعته افلاین شده بودم دی:)

 

این مورد خودش به تنهایی بسیار عالیه جدا از اینکه باعث میشه تا ما زمان زیادی رو صرفه جویی کنیم و از دست ندیم

 

 

برنامه ریزی یک  آرمی و ارتش برای ساخت | Army Presets

بهترین خبر در این آپدیت مطمعنا این خواهد بود که ما میتوانیم ارتش خود را به صورت سریع برای آموزش اماده کنیم (quick train) یا حتی ارمی که آخرین بار از ان استفاده کرده بودیم :

 

 

همچنین این خیلی خوبه که بتوانیم زمان ساخت و همینطور هزینه ساخت رو نگاه کنیم.

 

 

اضافه شدن امکان تغییر در اولویت ساخت نیروها

 

امکان دراگ کردن نیروها در آرمی کمپ و جابه جایی مکانی آنها برای ساخت – قابلیتی که در آپدیت قبلی از بازی حذف شد! حالا دوباره برگشت !

 

 

اضافه شدن Quick Train

قابلیتی که میتوانید ترکیب های مختلف حمله  را برای خود ذخیره کنید و به سرعت برای حمله آماده شوید!

 

 

کمتر شدن زمان ساخت نیروها

زمان ساخت تمام نیروها به اندازه ۴ برابر کاهش یافته و شما می توانید یک دیوار شکن را در مدت ۱۵ ثانیه آماده کنید!

 

 

توضیحاتی در مورد چگونگی کم شدن زمان ساخت نیروها:

از این به بعد شما فقط یک آرمی کمپ دارید و یا بهتر بگوییم که فقط با یک باراکس میتوانید نیرو بسازید به عنوان مثال سوال پیش می آید که با اینکه یک ارمی کمپ داریم ، پس آپدیت و ارتقاء کردن باراکس ها به چه دلیل میتواند باشد؟ پاسخ اینکه آپدیت باراکس به این دلیل است که در زمان ساخت آن نیرو زمان کمتر می شود – پس وقتی زمان ساخت نیرو چهار برابر کمتر میشود ، که هر چهار باراکس شما با ارتقاء آن مثلا ماینر داشته باشد و اگر دو ماینر  را فقط در باراکس هایتان باز کرده باشید زمان ساخت ماینر هم دو برابر کمتر خواهد شد ! و مثلا اگر یک ماینر را در باراکس تان باز کرده باشید زمان ساخت ماینر همان پنج دقیقه است پس با ارتقا باراکس ها به همان اندازه هم از زمان ساخت نیروهایتان کم می شود که در کل اگر تمام باراکس ها را آپدیت و ماکسیمم کرده باشید تا ۴ برابر زمان ساخت سریعتر خواهد شد.

دسته بندي: مقالات,آموزش و ترفند,دیگر,اخبار,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

زیرنویس

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد