close
تبلیغات در اینترنت
آموزش استراتژی حمله Holo برای تاون هال 8

کلش یار | آموزش کلش آف کلنز ، هک و جم رایگان

آموزش استراتژی حمله Holo برای تاون هال 8
امروز سه شنبه 09 خرداد 1396

تبلیغات

آخرين ارسالي هاي انجمن

آموزش استراتژی حمله Holo برای تاون هال 8

آموزش استراتژی حمله Holo برای تاون هال 8

در این پست قصد داریم یکی از جدیدترین استراتژی های حمله برای تاون هال 8 رو براتون آموزش بدیم . این استراتژی متشکل از بالون و هوگ رایدر می باشد که با استفاده درست از آن میتوانید نتایج خوبی در وار ها بگیرید...

 

استراتژی حمله HOLO

با استفاده از استراتژی HOLO به راحتی می توانید دشمن را نابود کنید ، این استراتژی برخلاف استراتژیهای دیگه که باید نقشه های آن خصوصیاتی داشته باشند تا به آن حمله شود نمی باشد و می توانید با این استراتژی به هر دهکده و هر نقشه ایی حمله کنید و دشمن را له کنید !

بسته به آرایش نقشه دشمن دو نوع حمله از نوع استراتژی HOLO وجود دارد :

HOLO معمولی : ابتدا بالن را پیاده می کنیم برای تخریب ساختمان های دفاعی بیرونی ، سپس ارسال هاگر رایدر ها به سمت مرکز

HOLO معکوس : ایجاد یک حمله قیفی شکل توسط هاگ رایدر ها به سمت مرکز دهکده ، بعد از نابودی ساختمان های دفاعی - سپس ارسال بالن ها برای تکمیل نابودی دهکده .

ترکـیـب ارتش در استراتـژی HOLO

بسته به نقشه دهکده دشمن شما می توانید این ترکیب را بالا و پایین کنید و کم و زیاد کنید و بسته به حریف دارد ، ولی معمولا ترکیب این استراتژی مثل زیر است :

http://up.clashyar.ir/view/889960/Screenshot%20(19).png

نکته :

  • فرض می کنیم که آرمی کمپ شما 200 فضا دارد.
  • بربر و ویزارد برای مقابله با بالن و دراگون و نیروهای دیگر در کلن کسل حریف بکار می رود.
  • بدلیل سرعت پایین بالن می توان از ویزارد و آرچر برای عملیات پاکسازی ساختمانهای پراکنده دشمن استفاده کرد استفاده کرد تا نیروهایمان متفرق نشوند.
  • توصیه جدی من این است که در استفاده از این استراتژی هاگ رایدر تان  لول 4 باشد و بالن هایتان لول 5 باشد.
  • اگر مخازن و منابع تولید کننده های طلا و اکسیر دشمن زیاد در بیرون نقشه چیده شده است ، می توانید از گوبلین به جای آرچر استفاده کنید ، به علت سرعت عمل آنها در نابودی منابع دشمن که در نقشه پراکنده چیده شده است .

چگونگی انجام عملیات استراتژی HOLO

کشتن نیروهای کلن کسل

بدون توجه به هر نوع استراتژی که انجام می دهید باید شما اول از همه نیروهای کلن کسل خریف را خالی کنید که می توانید در این استراتژی از یک هاگ رایدر استفاده کنید و در ادامه می توانید با استفاده از اسپل سم ، نیروهای کلن کسل حریف را نابود کنید.

همراه با پیاده کردن دسته ای از بربرها و ویزارد ها می توانید به راحتی :

1. اگر کلن کسل در مرکز است با یک هاگ رایدر که به سمت کلن دشمن رها کنید ، میتوانید نیروهای آن را به بیرون بکشید.

2. یک بربر / آرچر را در گوشه زمین حریف پیاده کنید در قسمتی که ساختمان دفاعی دشمن به آن شلیک نکند و امن باشد.

3. وقتی که دراگون حریف به گوشه نقشه برای نابودی بربرتان آمد در پشت آن ویزارد هایتان را رها کنید سعی کنید بربر وقتی کشته شد سریعا یک بربر دیگر پیاده کنید تا ویزارد ها آسیب کمتری ببینند و بتوانند از پشت یا اطراف به آن ضربه بزنند ، بهتر است از طلسم سم هم برای کم کردن جان دراگون هم استفاده کنید.

4. اژدها کشته می شود ، شما می توانید مطالب بیشتری در مورد چگونگی کشتن نیروهای کلن کسل منجمله اژدها را در سایت ما پیدا نمایید.

http://up.clashyar.ir/view/889947/killing-dragon-govalo.jpg

چرا از آرچر به جای بربر استفاده نمی شود ؟

به خاطر اینکه ممکنه دراگون به جای حمله به بربر ها ، ویزارد ها را مورد حمله قرار دهد و محدوده حمله ویزارد برای نابودی آرچر بیشتر است و قدرت بیشتری دارد.

HOLO معمولی

در زیر می بینید که ساختمان ها پراکنده چیده شده اند و ایر دیفنس ها در مرکز هستند و همدیگر را پوشش داده اند  و ساختمانهای دفاعی بیرونی زیاد پوشش خوبی ندارند و پراکنده هستند.

http://up.clashyar.ir/view/889953/traditional-holo-base-type.jpg

همانطور که قبلا گفته شد ، از بالن ابتدا قبل از استفاده از هاگ رایدر استفاده می کنیم .

با رها کردن بالن ها می توانیم به سهولت تمام ساختمانهای بیرونی و دفاعی دشمن را نابود کنیم:

  • استفاده از یک یا دو بالون برای نابودی یک Canon یا Mortar
  • استفاده از دو یا سه بالون برای نابودی یک Archer Tower و یاWizard Tower

در تصویر زیر می بینید که به راحتی بالن ها با محاصره زمین و به راحتی تمام ساختمان های دفاعی حریف را از بین می برند.

http://up.clashyar.ir/view/889954/traditional-holo-strategy.jpg

نکته کوچک : اگر کلن کسل دشمن کمی دورتر از ساختمان ها است ، شما بعد از مرحله انجام عملیات با بالن ، عملیات کشتن کلن کسل دشمن را هم بعدش انجام دهید و زیاد تاثیری ندارد.

بیشتر ساختمانهای دفاعی در خارج از دهکده نابود شده اند و با استفاده از هاگ رایدر ها و طلسم شفا دهنده که آنها را پیاده می کنیم به سمت مرکز دهکده پیشروی کنند و البته باید در این مرحله به جاینت بمب ها نیز که باعث نابودی هاگ رایدر ها می شود هم توجه داشت .

http://up.clashyar.ir/view/889955/traditional-holo-strategy-2.jpg

حالا با استفاده از بربرین کینگ و نیروهای باقی مانده تان به پاکسازی ساختمان های باقی مانده می پردازید و شما در این استراتژی به راحتی ، سه ستاره در تاون هال 8 کسب می کنید.

HOLO معکوس

در زیر نقشه ای آورده ایم که به راحتی توسط HOLO معکوس ویران خواهد شد.

http://up.clashyar.ir/view/889949/reverse-holo.jpg

ما در نقشه زیر نمی توانیم از استراتژی HOLO معمولی استفاده کنیم ، چرا که ساختمان های بیرونی توسط ایردیفنس ها به شدت محافظت می شوند و اگر از بالون ها استفاده کنیم برای هر نقطه از زمین ایردیفنس و دفاع هوایی باعث مزاحمت برای آن خواهد شد و آن را مورد هدف قرار می دهد.

به علت سرعت پایین بالن ها استفاده از آن در مرحله اول فکر خوبی نیست و باید از هاگ رایدر استفاده کرد و راهی خوب برای نفوذ به مرکز نقشه هم پیدا کرد.

بعد از نگاه کردن به نقشه من دو شکاف خوب در حلقه خارجی نقشه پیدا کردم ، جایی که می توان دسته هاگ رایدر را پیاده کرد تا حمله خود را انجام دهند .

دو شکافی که دیدیم : منبع طلایی که بین آرچر تاور + مورتار است و منبع اکسیری که بین کنون + مورتار است.همچنین به راحتی حدس زدم که یک تسلای مخفی هم بین مورتار و ویزارد تاور است.

http://up.clashyar.ir/view/889950/reverse-holo-strategy-2.jpg

برای اینکه اطمینان حاصل کنیم که هاگ رایدر ها متمرکز می شوند ابتدا 3 عدد از آنها را رها می کنیم ، از قسمت راست بالای کنون و سپس ارسال دسته ایی هاگ رایدر ها با استفاده از دو انگشتمان از قسمت بالای مورتار و از قسمت بالای ویزارد تاور

http://up.clashyar.ir/view/889951/reverse-holo-strategy-3.jpg

برای حفظ بیشتر جان هاگ رایدر ، می توانیم چند بالن هم بعد از اینکه هاگ ها تقریبا به مرکز دهکده رسیدند و ایردیفنس ها را هم نابود کردند رها کنیم و فقط باید صبر کنیم تا ایردیفنس ها نابود شوند و آنگاه از همه طرف بالن ها را رها می کنیم تا ساختمانها را نابود کنند .

http://up.clashyar.ir/view/889952/reverse-holo-strategy-4.jpg

از ویزارد ها و بربر ها و بربرکینگ هم می توانید برای پاکسازی به سرعت استفاده کنید که بعضی از بازیکنان به علت دیر استفاده کردن از آن همیشه ستارها را کامل کسب نمی کنند و دشمن را به علت کمبود وقت سه ستاره نمی توانند بکنند.

دسته بندي: مقالات,آموزش و ترفند,استراتژی,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

زیرنویس

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد